HAKKIMIZDA

Firmamız; 2009 yılında kurulmuş olup 2012 yılında fiili faaliyete geçmiş, ekip anlayışı, sürekli gelişim, evrensel etik değerlere bağlılık politikalarıyla kurumsal odaklı firma ve kuruluşlara hizmet vermektedir. Ana faaliyet konularımızın başında; profesyonel iş iskelesi kiralama, kurulum, süpervizörlük işleri, her türlü alt yapı-üst yapı projelendirme ve uygulama, çeşitli tadilat ve dekorasyon işleri gelmektedir.

HCV MÜHENDİSLİK MEKANİK , Taşımacılık, İnş  Taah. Tic. LTD ŞTİ ; İSKEN Sugözü termik santralinde 2012 yılından bu zamana kadar çalışma iskeleleri kurulum , söküm, kiralama , mekanik montaj-demontaj, projelendirme, uygulama, inşaat işleri, işçi kiralama ve  araç kiralama konusunda hizmet veren ve çeşitli sorunlarda ideal çözüm ortağı olan bir firmadır.

Firmamız Uluslar arası standartlarda kabul görmüş çalışma şekillerini benimseyerek bu kalitede çalışmayı iş ahlakı olarak benimsemektedir.

Profesyonel yönetmenlik ve çalışan birimi ile projelendirme aşamasından sonlandırmaya kadar, inşaat, mekanik ve taahhüt işleri yapmak için daima ideal çözüm ortağıdır.

Daima kalite, ekonomi ve sağlamlığı Projede birleştirmeye çalışmakta ve bunu projenin sonuna kadar prensiplerinden ödün vermeden gerçekleştirmeyi temel olarak benimsemiştir. Bizim düşüncemize göre profesyonel iş hayatımızın temel prensipleri her daim böyle olmalıdır.

Firmamızda daimi olarak 65 adet personel İSKEN firmasında sabit olarak çalışmaktadır. Eş zamanlı olarak isken içerisinde yapılan ihalelerde çözüm ortağı olarak mekanik montaj- demontaj ve inşaat işlerinde anahtar teslim işler yapmaktadır.

Firmamız 2017 tarihinden bu zamana yapılmakta olan DENOX projesinin ana taşeronlarından biri olarak TERMOKIMIK Corporation firmasının iskele kurum-söküm, inşaat işleri, kumlama boyama işleri , işçi kiralama ve Projelendirme işlerini yapmaktadır.

Bununla beraber; firmamız her geçen gün bünyesine, yeni çalışanlar ve çözüm ortakları ile iş çapını ve gücünü arttırmaktadır.

Çözümlerimiz

HCV MÜHENDİSLİK

500

Tamamlanan Proje

135

Çözüm Ortağı

350

İstihdam Edilen Personel

13

Yıllık Tecrübe